28 kwietnia 2024 06:33

Konkurs plastyczny “Wolontariat – sztuka z serca”

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu wraz z Podhalańskim Sztabem WOŚP zaprasza do udziału w konkursie plastycznym “Wolontariat – sztuka z serca”.

Zapraszamy wszystkie dzieci do składania prac plastycznych przedstawiających ich wyobrażenia i skojarzenia z wolontariatem oraz serduszkiem WOŚP.

TERMIN ODDANIA PRAC: 20 STYCZNIA 2024 R.
Miejsce oddawania prac: MCK, Al. Tysiąclecia 37, pokój 208

Uroczyste ogłoszenie wyników i WRĘCZENIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD takich jak Vouchery na wejścia do Bramy w Gorce, Jump Planet, na zajęcia w Smykałce oraz Chacie Przygody, odbędzie się 28 stycznia 2024 roku w MCK podczas 32. Finału WOŚP.

Równocześnie zachęcamy starszych uczniów do rejestracji jako Wolontariusze kwestujący w ramach 32. Finału WOŚP na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl [1] – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego. Jest to najprostsza droga rejestracji by zagrać razem z nami w ten Najgorętszy Dzień Zimy!

PLAKAT wolontariusze

Regulamin konkursu plastycznego