Nasze sukcesy edukacyjno – sportowe
w różnych konkursach i zawodach na etapie międzyszkolnym, rejonowym, powiatowym i wojewódzkim
KONKURSY I AKCJE
rok szkolny 2017/2018
L.p |
Nazwa konkursu / akcji |
Termin przeprowadzenia |
Wyniki uczniów |
Nauczyciel przygotowujący |
Szkolny Konkurs Ekologiczny |
27.09.2017 r. |
Julia Skórka kl. 6 A – I miejsce Emilia Szewczyk kl. 6 A – II miejsce Julia Rapacz kl. 6 C – III miejsce Maja Adamska kl. 6 B – III miejsce |
Dariusz Wiatr Dariusz Wiatr Dariusz Wiatr Paulina Świder |
|
2. |
V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” |
10.10.2017 r. |
Etap szkolny: Michał Długopolski kl. 6 a – I miejsce Jakub Łabuz kl. 7 c – II miejsce Martyna Żuławińska kl. 7 c – III miejsce Anna Mizera kl. 7 b – IV miejsce |
Lidia Micherdzińska Marta Westrych Marta Westrych Elżbieta Węgrzynek |
3. |
Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS |
8.11.2017 r. |
Anna Mizera kl. 7 b – I miejsce Jakub Łabuz kl. 7 c – II miejsce Martyna Żuławińska kl. 7 c – III miejsce Ewelina Kurzeja kl. 7 c – III miejsce |
Agnieszka Wrężlewicz |
4. |
Konkurs plastyczny „Święty zwycięża” |
Listopad 2017 r. |
Zuzanna Pierzchała kl. 4 e – I miejsce Klaudia Zborowska kl. 4 e – wyróżnienie Julia Kiedziuch kl. 4 e – wyróżnienie Amelia Leska kl. 7 c – III miejsce |
Bogumiła Krupa |
Konkurs plastyczny o św. Bracie Albercie |
29.09 2017 |
Emilia Myślak- 1 miejsce |
Ewa Rapacz |
|
6. |
Szkolny Konkurs Plastyczny „POLSKA – MOJA OJCZYZNA” |
|
Sandra Chowaniec kl. 0 – I miejsce Julia Kwak, Julia Domin kl. I b – I miejsce Magdalena Klocek, Wiktoria Kołodziej kl. I b – II miejsce Julia Buinenko, Wiktoria Tętnowska kl. II a – I miejsce Oliwia Chowaniec, Jagoda Rams kl. II b – Imiejsce Maria Polak, Zuzanna Sarna, Patryk Wiertel kl. II a Damian Ludera, Kornel Augustyński kl. II a – wyróżnienia Martyna Jarosz kl. III a – I miejsce Emilia Kwak kl. III d – I miejsce Aleksandra Kaczor kl. III a – II miejsce Maciej Kędzior, Julia Żółtek, Marek Arnold kl. III d – II miejsce Łukasz Bazuń kl. III a – III miejsce Zofia Szymusiak kl. III c – III miejsce Róża Ciężak, Natalia Bizub kl. III c – wyróżnienie Andrzej Molekkl.III d – wyróżnienie |
|
Konkurs plast. „ Na skrzydłach przyjaźni” |
06-07 2017 |
Oliwia Kunc-Jasińska – wyróżnienie |
Ewa Rapacz |
|
8. |
Małopolski Konkurs Matematyczny |
X |
Etap szkolny: I miejsce Jakub Łabuz kl. 7 c – zakwalifikowany do etapu rejonowego II miejsce Michna Tatiana 7c Mroczka Zuzanna 7c Mizera Anna 7c Gniadek Adam 7c |
Renata Liszka Anna Matyja |
9. |
Krakowska Matematyka |
X |
Etap szkolny – zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Filip Kubiak kl. 4 a Maciej Staszel 4e
|
Ewa Kowal Anna Matyja |
10. |
Małopolski Konkurs Humanistyczny |
XI |
Etap szkolny: Maja Samulewska kl. 6 a – zakwalifikowana do etapu rejonowego |
Lidia Micherdzińska |
Konkurs plastyczny „Czyste powietrze nad Nowym Targiem” |
06.12.2017 |
Roksana Ściurka – 6b |
Ewa Rapacz |
|
Szkolny konkurs plastyczny „Anioł na choinkę” |
XII |
Oliwia –Kunc Jasińska7b – I miejsce Tatiana Michna-7a II miejsce Karolina Aksamit 6c– III miejsce |
Ewa Rapacz |
|
Szkolny konkurs plastyczny „Kartka świąteczna” |
XII |
Anna Korczyk 6a – I miejsce Anna Mizera 7b– II miejsce Alicja Mroczka 4b–II miejsce Martyna Gąsiorek 7a –III miejsce Wyróżnienia: Adam Gniadek, Zuzanna Mroczka, Oliwia Niemczyk, Agata Mardak, Tatiana Michna |
Ewa Rapacz |
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Kartka świąteczna” |
XII |
Anna Mizera 7b – I miejsce Żółtek Ernest – 0 a – I miejsce Żółtek Karolina 5a – II miejsce Adam Gniadek 7c – II miejsce Oliwia Niemczyk 4b – III miejsce Za wykonanie Szymusiak Zofia 3c –I miejsce Korczyk Marta 2a –II miejsce Zuzanna Mroczka 7c II miejsce Anna Koper – 6c III miejsce Wyróżnienia : Hanna Ciaś 2a, Polak Maria 2a |
Ewa Rapacz
Agata Mazur Maria Pawluszkiewicz |
|
15. |
Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych |
XII |
I Szymon Knapik kl.IV c II Karolina Żółtek kl.V, Ernest Zółtek kl.0 III Adam Lizoń kl.IVa, Marta Palichleb kl.0 |
Renata Kwak, Urszula Szumal |
KONKURS BIBLIJNY „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” – etap szkolny |
XII |
Dawid Mirga kl. 7 d – I miejsce Izabela Garbacz kl. 7 d – II miejsce Dawid Sroka kl. 6 d – III miejsce Kevin Luzar kl. 4 c – IV miejsce |
Bogumiła Krupa Bogumiła Krupa Bogumiła Krupa Piotr Liszka |
|
Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas 4 |
X |
Kategoria klasowa – klasa 4a
Kategoria indywidualna Kevin Luzar kl. 4 d – I miejsce i tytuł Mistrza TM 2017 r. Filip Kubiak kl. 4 a – II miejsce Hubert Kowalski kl. 4 e – III miejsce |
Paulina Drobny Ewa Kowal Anna Matyja |
|
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922 |
|
Etap szkolny – zakwalifikowani do etapu rejonowego: Michał Długopolski kl. 6 a Anna Mizera kl. 7 b Martyna Żuławińska kl. 7c Piotr Ostapczuk
|
Władysława Misiniec Marcin Domin |