18 maja 2021 21:17

Grono pedagogiczne

Matematyka:

mgr  Joanna Sięka

mgr Anna Matyja

mgr Ewa Kowal

Język Polski

mgr Lidia Micherdzińska

mgr Anna Mozdyniewicz

mgr Marta Westrych

mgr Barbara Śmietana

mgr Jolanta Kutswan

Język Angielski

mgr Iwona Bizub

mgr Ewa Garbacz

mgr Marta Fudalewicz

mgr Mariola Klocek

Język Niemiecki

mgr Agnieszka Batkiewicz

mgr Iwona Bizub

Przyroda

mgr Katarzyna Pyciak

 

Biologia

mgr Agnieszka Wręźlewicz

Chemia

mgr Marta Westrych

mgr Agnieszka Wręźlewicz

Geografia

mgr Anna Półtorak

Historia

mgr Marcin Domin

WOS

mgr Katarzyna Pyciak

Religia

mgr Bogumiła Krupa

mgr Piotr Liszka

mgr ks. Janusz Skorupa

Technika

mgr inż. Dariusz Drążek

Informatyka

mgr inż. Dariusz Drążek

mgr Renata Kwak

Fizyka

mgr Zuzanna Radosz

Muzyka

mgr Ewa Rapacz

 

Plastyka

mgr Ewa Rapacz

 

Wychowanie Fizyczne

mgr Rafał Adamczyk

mgr Piotr Kłaput

mgr Bartłomiej Kolasa

mgr Ryszard Kaczmarczyk

mgr Wojciech Polak

mgr Joanna Skibińska-Gąsior

WDŻ

mgr Anna Mozdyniewicz

Biblioteka

mgr Irena Hornik

Świetlica

mgr Elżbieta Adamczyk

mgr Izabela Morawa

mgr Katarzyna Pyciak

mgr Anna Półtorak

mgr Anna Radwańska

Pedagog szkolny

mgr Urszula Zborowska

Oddział przedszkolny – Klasy „0”

mgr Elżbieta Lubertowicz

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agata Mazur

mgr Mariola Gąsior

mgr Anna Wolska

mgr Dorota Turek

mgr Bogusława Nowinowska

mgr Danuta Pyzowska – Foryt

mgr Elżbieta Mozdyniewicz

mgr Jolanta Alzak

Kształcenie specjalne

mgr Agnieszka Cieślak

mgr Anna Kram – Ligas

mgr Dominika Małecka-Buźniak

mgr Katarzyna Palarz

mgr Anna Sójka

mgr Renata Smoroń

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Beata Wacławiak

Doradca zawodowy

mgr Agnieszka Batkiewicz

Terapeuta pedagogiczny

mgr Anna Radwańska

Psycholog szkolny

mgr Marta Warzycka

mgr Joanna Klepacz

Logopeda

mgr Aleksandra Sobolewska – Kędzior

Lista pracowników administracji i obsługi szkoły:

 

Sekretarz: Elżbieta Książkiewicz

Woźna: Barbara Malec

Szatniarka: Antonina Waksmundzka

Dozorca: Witold Zamęta

Konserwator: Zdzisław Bryniarski

Sprzątaczki: Krystyna Knurowska, Bożen Brenkus, Jadwiga Rejczak, Jolanta Zamęta

Skip to content