28 września 2022 23:16

Grono pedagogiczne

Matematyka:

mgr Anna Matyja

mgr Ewa Kowal

mgr Kinga Biela

Język Polski

mgr Anna Mozdyniewicz

mgr Marta Westrych

mgr Barbara Śmietana

mgr Anna Łojas

Język Angielski

mgr Iwona Bizub

mgr Ewa Garbacz

Język Niemiecki

mgr Agnieszka Batkiewicz

mgr Iwona Bizub

Przyroda

mgr Dariusz Wiatr

Biologia

mgr Małgorzata Brożek

mgr Sylwia Bohaczyk

Chemia

mgr Marta Westrych

Geografia

mgr Dariusz Wiatr

Historia

mgr Małgorzata Żemba

mgr Witold Zapiórkowski

WOS

mgr Katarzyna Pyciak

Religia

mgr Bogumiła Krupa

mgr Piotr Liszka

mgr ks. Janusz Skorupa

Technika

mgr inż. Dariusz Drążek

Informatyka

mgr inż. Dariusz Drążek

mgr Renata Kwak

Fizyka

mgr Zuzanna Radosz

Muzyka

mgr Ewa Rapacz

Plastyka

mgr Ewa Rapacz

Wychowanie Fizyczne

mgr Rafał Adamczyk

mgr Piotr Kłaput

mgr Bartłomiej Kolasa

mgr Wojciech Polak

WDŻ

mgr Anna Mozdyniewicz

mgr Danuta Pyzowska-Foryt

Biblioteka

mgr Irena Hornik

Świetlica

mgr Elżbieta Adamczyk

mgr Katarzyna Lupa

mgr Katarzyna Pyciak

mgr Dominika Małecka-Buźniak

mgr Anna Wolska

mgr Mariola Gąsior

Pedagog szkolny

mgr Urszula Zborowska

Pedagog specjalny

mgr Elżieta Lubertowicz

mgr Dorota Turek

Oddział przedszkolny – Klasy „0″

mgr Wioletta Hebda – Potaczek

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agata Mazur

mgr Mariola Gąsior

mgr Anna Wolska

mgr Dorota Turek

mgr Bogusława Nowinowska

mgr Danuta Pyzowska – Foryt

mgr Renata Kwak

mgr Elżbieta Lubertowicz

Kształcenie specjalne

mgr Izabela Morawa

mgr Katarzyna Lupa

mgr Anna Kram – Ligas

mgr Katarzyna Palarz

mgr Renata Smoroń

mgr Anna Radwańska

mgr Weronika Pacyga

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Elżbieta Darowska-Regiec

Doradca zawodowy

mgr Agnieszka Batkiewicz

Terapeuta pedagogiczny

mgr Renata Kwak

mgr Dorota Turek

Psycholog szkolny

mgr Marta Warzycka

mgr Joanna Klepacz

Logopeda

mgr Aleksandra Sobolewska – Kędzior

Lista pracowników administracji i obsługi szkoły:

 

Sekretarz: Elżbieta Książkiewicz, mgr A.Stołowska-Biały

Woźna: Barbara Malec

Szatniarka: Antonina Waksmundzka

Dozorca: Andrzej Bryniarski, Zenon Hryc

Konserwator: Andrzej Bryniarski,Zenon Hryc

Sprzątaczki: Krystyna Knurowska, Bożena Brenkus, Jadwiga Rejczak, Jolanta Zamęta.

 

Skip to content