29 kwietnia 2024 16:21

Dyskoteka Szkolna

We wtorek  w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VI. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:00 i trwała do 18:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekującymi się nauczycielami. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele, wychowawcy oraz Pani Dyrektor. Absolwent szkoły zadbał o repertuar muzyczny i techniczne przygotowanie sprzętu. Nasi uczniowie nie potrzebowali ani chwili, by poddać się tanecznym pląsom. W momencie wybrzmienia pierwszych brzmień utworu cała społeczność szkolna była na parkiecie. Dużym zainteresowaniem cieszył się przygotowany “kącik przyszłości”. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy 🙂 A kolejnego dnia prosząc o powtórkę.

Dziękujemy uczniom za mile spędzony czas.