26 kwietnia 2024 20:46

Finał Akcji LIDL „Szkoły pełne talentów”

Akcja organizowana przez sieć sklepów LIDL pod hasłem „Szkoły pełne talentów” dobiegła końca.

Biorąc pod uwagę czas zbierania Talenciaków i fakt, że nasza szkoła jest małą placówką , jest to ogromny sukces. Sukces, którego nie byłoby bez Was i Waszego zaangażowania. Za to dziękuję Wam Pani Dyrektor Danuta Pyzowska – Foryt wraz z gronem pedagogicznym.

Zebrane 1317 Talenciaków pozwoliło nam złożyć zamówienie na pomoce edukacyjne. Mamy nadzieję, że pomogą one rozbudzić wyobraźnię, które jest tak cenne w zdobywaniu wiedzy. Po dostarczeniu nagród przez organizatora, zostaną one przekazane uczniom naszej szkoły.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim , którzy wsparli naszą szkołę, za okazane serce i chęć niesienia pomocy oraz za to, że odpowiedzieli na apel i po raz kolejny mogliśmy udowodnić, że jesteśmy może i małą, ale jakże silną, zintegrowaną społecznością szkolną.