18 maja 2021 19:45

Komunikat

KOMUNIKAT RADY RODZICÓW  28.11.2017r.

 

Informujemy, iż z dotychczas zgromadzonych środków Rada Rodziców pokryła następujące koszty:

zakup nagród na konkurs ” Mistrz tabliczki mnożenia” – 250 PLN,

zakup nagród na ” Mikołajki na lodzie”  – 300 PLN,

zakup książek i albumów przeznaczonych na nagrody dla uczniów naszej szkoły – ilość 245 szt. za kwotę 2300 PLN.

Uchwałą Rady Rodziców kwotę 2000 PLN, stanowiącą część dochodów uzyskanych podczas wrześniowego festynu szkolnego, przekazano na poczet kadry nauczycielskiej naszej szkoły. Biorąc pod uwagę ogromny nakład pracy związany z przygotowaniem i organizacją festynu szkolnego oraz zaangażowanie naszych Nauczycieli, Rada Rodziców podjęła powyższą decyzję. Środki te będą sukcesywnie przeznaczane na cele mające jeszcze bardziej udoskonalić możliwości kształcenia naszych uczniów.

Skip to content