29 kwietnia 2024 22:20

Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 9 kwietnia na sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Unihokeju Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się jedenaście szkół podstawowych z terenu Miasta Nowy Targ. W starszej kategorii wiekowej grano systemem każdy z każdym natomiast w młodszej systemem z podziałem na dwie grupy.

W Igrzyskach Dzieci pierwsze miejsce zajęła SP1, drugie miejsce wywalczyła SP2, trzecie SP6.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyła SP11, drugie miejsce zajęła SP2, trzecie SP4.

Uczestnicy pokazali wysoki poziom gry, a rywalizacja toczyła się w duchu FairPlay. Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju nagrodzone zostały pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt (klasy 4-6):

Miejsce 1 – SP 1
Miejsce 2 – SP 2
Miejsce 3- SP 6
Miejsce 4- SP 4
Miejsce 5- SP 11
Miejsce 6- SP 5

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt (klasy 7-8):

Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 2