29 kwietnia 2024 21:54

W dniu 4 kwietnia 2024 r. na Hali Sportowej Gorce odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Rozgrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony szkół. Do turnieju chłopców zgłosił się komplet czternastu drużyn. Turnieje stały na wysokim poziomie sportowym i przebiegały w przyjaznej atmosferze fair play bez fauli.

W młodszej kategorii wiekowej (klasy 4-6) wygrała Szkoła Podstawowa nr 11, drugie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2, trzecie Szkoła Podstawowa nr 3.

W starszej kategorii wiekowej (klasy 7-8) również zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11. Kolejne miejsca zajęły: drugie Szkoła Podstawowa nr 2, trzecie Szkoła Podstawowa nr 4.

Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (klasy 4-6):

Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 2
Miejsce 3- SP 3
Miejsce 4- SP 1
Miejsce 5- SP 5
Miejsce 6- SP 4
Miejsce 7- SP 6

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (klasy 7-8):

Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 2