29 kwietnia 2024 10:19

Półkolonia “Zima w Mieście 2024”

Ferie w szkole zostały tak zaplanowane, aby dzieci z klas I-VI mogły znaleźć coś dla siebie i w sposób miły oraz atrakcyjny spędzić czas. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnych aktywnościach. Nieodłącznym elementem każdego dnia był czas na gry planszowe, gry stolikowe czy zajęcia plastyczne. Podczas półkolonii nie zabrakło również czasu na zabawy ruchowe, które odbywały się w sali gimnastycznej jak i na świeżym powietrzu. Różnorodność i atrakcyjność zajęć sprawiła, że każdego dnia dzieci aktywnie w nich uczestniczyły.

Półkolonie były bardzo ciekawą i bezpieczną formą spędzania wolnego czasu. Uśmiechy na buziach dzieci utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas.