29 kwietnia 2024 16:11

“Kolędowanie to duszy uwrażliwianie” – Koncert Kolęd

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz gościom za wspaniałe kolędowanie, które odbyło się w naszej szkole dnia 26 stycznia 2024 roku. To było wyjątkowe wydarzenie, które wniosło niepowtarzalny klimat świąteczny do naszej społeczności. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Gościa Specjalnego tego wydarzenia a mianowicie do zespołu ARTmagedon oraz do Pana Szymona Pyzowskiego, który zawsze pamięta o naszej szkole i dba o uchwycenie najwspanialszych chwil.

W trakcie kolędowania mogliśmy podziwiać niezwykłe talenty muzyczne naszych uczniów, którzy wzruszyli nas swoimi pięknymi wykonaniami tradycyjnych kolęd, pastorałek oraz pieśni o tematyce zimowej. Również wszyscy goście, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, przyczynili się do stworzenia atmosfery pełnej radości i wspólnego śpiewania.

Dziękujemy również wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w organizacji koncertu. Wasze wsparcie sprawiło, że kolędowanie było nie tylko wyjątkowe, ale także doskonale zorganizowane. Również podziękowania kierujemy w stronę uczniów – małych artystów. W tym miejscu nie może zabraknąć podziękowań dla uczniów oraz absolwenta szkoły, którzy zajęli się technicznym przygotowaniem imprezy oraz nagłośnienia.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie przyniosło Wam wiele radości, wzbogaciło i przeciągnęło ten magiczny czas.

Dziękujemy za Waszą obecność i wkład w wspólne kolędowanie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Organizacyjny Kolędowania
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu

Fotorelacja wykonana przez Pana Szymona Pyzowskiego.

LINK