27 kwietnia 2024 15:58

Świąteczne warsztaty językowe w ANS w Nowym Targu

18 grudnia 2023 r. klasa 4a uczestniczyła w świątecznych warsztatach językowych Ho-ho holiday crafts with Santa w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.
Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez studentów drugiego roku kierunku filologia angielska. Studenci przygotowali wiele atrakcyjnych gier oraz ćwiczeń językowych, które angażowały uczniów i doskonaliły ich umiejętności w języku angielskim. Świąteczna atmosfera udzieliła się nie tylko uczniom, lecz również studentom, którzy z radością przeprowadzali liczne zabawy językowe, a jednocześnie budowali swój warsztat dydaktyczny.
Serdecznie dziękujemy p. mgr Weronice Ostachowskiej – opiekunowi praktyk pedagogicznych, za organizację warsztatów i ciepłe przyjęcie w murach ANS w Nowym Targu!