3 maja 2024 08:55

Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Wiedzy Święci Podhala, Spisza i Orawy

Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Wiedzy
Święci Podhala, Spisza i Orawy
dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Leśnicy Groniu oraz Parafia pod wezwaniem św. Jacka w Groniu Leśnicy zapraszają przedszkolaków i uczniów klas I – VIII szkół podstawowych z województwa małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i wiedzy o św. Stanisławie Kostce oraz św. Wojciechu.

Celem konkursu jest przybliżanie postaci św. Stanisława Kostki oraz św. Wojciecha, ich życiorysów, miejsc i wydarzeń z życia oraz wartości, którymi kierowali się w życiu, a są ponadczasowe.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

szkolnym i wojewódzkim zgodnie z literaturą regulaminu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie wiedzy oraz w konkursie plastycznym należy przesłać do 3 listopada 2023 roku. (Informujemy, że termin zgłoszeń został przedłużony do
7 listopada br. do godziny 12:00)

Jednocześnie informujemy, że przedłużamy termin dostarczania prac plastycznych do dnia 16 listopada 2023 r. do godziny 15:00.

Podsumowanie i uroczysty finał konkursu plastycznego i wiedzy odbędzie się 24 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Leśnicy Groniu.

Szczegółowe informacje i regulamin na stronie internetowej www.splesnica.edu.pl
oraz w załącznikach.

Serdecznie zapraszamy do udziału.