3 maja 2024 10:07

Konkurs plastyczno-fotograficzny

W związku z premierą książki zorganizowaliśmy konkurs plastyczno-fotograficzny, który przybliży metafizyczną postać Aniołów. Konkurs dzielący z powieścią wspólny tytuł „Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” jest skierowany do dzieci i młodzieży z naszego Miasta. Dla artystycznych dusz z przedszkoli i klas szkół podstawowych od I-IV dedykowana jest część plastyczna z kolei dla klas od V-VIII część fotograficzna. Uczestników poprosimy o artystyczne zinterpretowanie tytułu powieści „Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły”. To doskonała okazja do zaprezentowanie swojej kreatywności i zdobycia fantastycznych nagród. Wspólnie stwórzmy artystyczną społeczność, szukającą aniołów, które żyją obok nas w nowotarskiej codzienności.

LINK