27 kwietnia 2024 15:33

“Dzień Mamy i Taty” w zerówce

„Kochana Mamo, Kochany Tato dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczcie”. W dniu 31.05.2023 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w klasie „0” odbyła się ważna uroczystość. Obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Ten uroczysty dzień rozpoczął się serdecznym przywitaniem zebranych gości przez Panią Dyrektor oraz wychowawcę klasy. Zerówkowicze przygotowali dla swoich rodziców program artystyczny. Dzieci ubrane w pięknie stroje recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Niejednej mamie i tacie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty: bukiety kwiatów i laurki. Następnie po części oficjalnej, trójka klasowa przygotowała słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji tego pięknego dnia. To dzięki Wam mogliśmy tak pięknie i pysznie świętować!