27 kwietnia 2024 16:37

Wizyta w gabinecie stomatologicznym uczniów klasy 1b

12.06.23r. na zaproszenie pani Marii Mrozowskiej- higienistki stomatologicznej uczniowie wraz z opiekunami i wychowawcą udali się do gabinetu stomatologicznego w celu diagnostyki jamy ustnej.

W trakcie pobytu w gabinecie Pani Maria wraz z innymi Paniami dokonała przeglądu i uświadomiła dzieci o konieczności dbania o higienę jamy ustnej oraz poprzez prezentację odpowiednich gadżetów kształtowała nawyki prozdrowotne. Bardzo miło spędziliśmy czas,
a co za tym idzie cel został osiągnięty. Zaszczepiły Panie w naszych dzieciach chęć dbania
o swoje uzębienie. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe upominki.

Bardzo dziękujemy pani Marii Mrozowskiej za udostępnienie gabinetu, pomoc w zorganizowaniu tak ważnego dla życia i zdrowia przedsięwzięcia.

Wychowawca 1b

Mariola Gąsior