5 maja 2024 21:05

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W szkole kilka zmian i nowinek – jedna z sal została odnowiona i zyskała nowe ławki i krzesła. Pojawiła się też nowa pracownia, tzw. Laboratorium Przyszłości. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Uczniów przywitała dyrektor Danuta Pyzowska-Foryt, która przedstawiła najważniejsze informacje na temat nowego roku szkolnego, nauczycieli oraz nowych uczniów z Ukrainy. Następnie nauczycielki Anna Łojas i Izabela Morawa wraz uczniami zaprezentowali program słowno – muzyczny, w którym przypomniano datę 1 września 1939 roku, gdy Polska została zaatakowana przez hitlerowskie Niemcy.

Akademię zakończyła dyrektor przecięciem wstęgi, oficjalnie rozpoczynając tym symbolicznym gestem nowy rok szkolny.

undefinedundefined

Źródło: