19 maja 2024 06:11

“Lato w mieście – 2021” tzw. półkolonia

Informujemy, że od poniedziałku 05.07.2021 roku do piątku 16.07.2021r. w godzinach 9.00-13.30 rozpoczyna się akcja w naszej szkole „Lato w mieście – 2021”.

Są to zajęcia, prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły.

Ze względu na różnorodność atrakcji, wyjść, wyjazdów bardzo prosimy o punktualne przychodzenie do szkoły i punktualne odbieranie dzieci o 13.30,  jeśli dzieci wracają samodzielnie do domów (potrzebna jest pisemna zgoda rodzica).

Każdy uczestnik półkolonii zobowiązany jest posiadać: nakrycie głowy, wygodne sportowe obuwie, chusteczki higieniczne, picie a także ubranie adekwatne do pogody.

Dzieci codziennie będą informowane przez nauczyciela o tym co następnego dnia należy przynieść i jakie plany będą w kolejnym dniu (można przynieść zeszyt 15 kartkowy, będą takie informacje wówczas wklejane).

Ze względu na wciąż istniejącą pandemię, każde dziecko jest zobowiązane posiadać maseczkę.