10 maja 2021 05:31

Konkurs “Koszyczek Wielkanocny”

KONKURS „KOSZYCZEK WIELKANOCNY” ROZSTRZYGNIĘTY

 

       Cieszy nas fakt, że mimo trudnych okoliczności mogliśmy przeprowadzić kolejną edycję szkolnego konkursu „Koszyczek Wielkanocny”. Święta Wielkanocne to czas spotkań w gronie rodzinnym, odwoływania się do wielu tradycji i zwyczajów, wzmacniania więzi rodzinnych. Obecnie są one inne niż wszyscy byśmy chcieli, ale w pracach uczestników konkursu nie dostrzegliśmy tego.

        Do konkursu zgłoszono 22 prace wykonane w kategorii rodzinnej. Wspaniałe dzieła dostarczyły nam moc wrażeń estetycznych. Jury miało bardzo trudny wybór. Niesamowite rodzinne dzieła pełne kolorów, radości, kreatywności, pomysłowości, własnoręcznie wykonanych tradycyjnych elementów dały nadzieję, dużo optymizmu i powodów do uśmiechu.

        Jury nagrodziło trzy prace oraz wyróżniło wszystkie pozostałe. Dnia 25.03.2021r. przekazano nagrodzone koszyczki do Urzędu Miasta, gdzie wezmą udział w etapie międzyszkolnym konkursu.

 

 

NAGRODY:Emilia Kwak 6c, Klaudia Zygmunt 1b, Julia Kwak 4b Galeria

 

 

WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Maciaszek 2a     i Mateusz Maciaszek 0a, Amelia Wiesiołek 3b, Ania Kwak 0a, Hania Hadowska 1a, Julia Domin 4b, Julia Jaśkiewicz 3b, Julia Sieczka 3b, Julianna Orzechowska 3b, Karolina Hołody 1b, Łucja Klocek 0a, Maciej Krachulec 3b, Maksio Głodziński-Nocul 1a, Martyna Mikołajczyk 1b, Mateusz Gawlik 3b, Szymon Knapik 7c i Aleksander Knapik 1b, Wiktoria Górny 1b, Wiktoria Książkiewicz 1b, Zosia Jasica 1b, Zuzanna Kram-Ligas 2b

 

 

Serdecznie dziękujemy za  rodzinne zaangażowanie

 i wszystkie zgłoszone prace.

Gratulujemy !!!

 

        Wystawa pokonkursowa znajduje się        w holu szkoły i jak na obecne czasy przystało można ją zobaczyć w wersji online.

Zapraszamy do Galerii.

Organizatorzy

Agata Mazur

Dorota Turek

Renata Kwak

Skip to content