3 lutego 2023 23:34

Naprawa zniszczonej nawierzchni

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

W związku z koniecznością naprawy zniszczonej nawierzchni placu zabaw zwracam się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na wykonanie usługi łatania dziur oraz malowania nawierzchni całego placu zabaw.Jest to nawierzchnia poliuretanowa- zgodna z PN-EN 1177 taka jak firmy Safeplay lub równoważna o wysokości swobodnego upadku 150 cm w kolorze pomarańczowycm w odcieniu PANTONE 152C,RAL 2011- Tieforange. Nawierzchnia pozostała jest zgodna z PN-EN 1177- nawierzchnia tartanowa z dwóch warstw, dolnej zbudowanej z granulatu SBR15 mm oraz górnej kolorowego granulatu EPDM 15mmm, układana na mokro przy użyciu kleju poliuretanowego w kolorze niebieskim w odcieniu PANTONE:540C, RAL:5003- Saphirblau. Całkowita powierzchnia do pomalowania 286,2 metry kwadratowe. Dziury do załatania przedstawione na zdjęciach. Oczekiwany termin wykonania prac maj- czerwiec (ew. początek lipca) 2019r. W cenę należy wkalkulować dojazd . Informuję,że niniejsze zapytanie jest na razie niezobowiązującą formą rozeznania rynku. Informację proszę przesyłać na adres sp2@nowytarg.pl z dopiskiem oferta cenowa na naprawę placu zabaw przy SP2 . Prosimy o przesłanie oferty cenowej najpóźniej do dnia 26 maja 2019r.

 

ZDJĘCIA ZNISZCZONEJ NAWIERZCHNI

Skip to content