24 czerwca 2021 11:59

Wyniki konkursu fotograficzno-plastycznego “Tak ja to widzę”

Regionalny konkurs fotograficzno-plastyczny “Tak ja to widzę” zorganizowany przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie (2 kwietnia).

W konkursie wzięło udział 29 uczniów naszej szkoły, spośród nich aż 8 prac zostało wyróżnionych bądź nagrodzonych. Serdecznie dziękujemy uczestnikom i laureatom, a także nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w promowaniu tego wydarzenia i szerzeniu wiedzy na temat nieneurotypowości. Dyplomy uczestnictwa oraz nagrody dla laureatów zostaną rozdane przez wychowawców w najbliższym czasie.

Nagrodzono prace: Hani Niemczyk, Sebastiana Janczaka i Mateusza Maciaszka.

Wyróżniono prace: Macieja Krachulca, Aleksandry Maciaszek, Karoliny Klocek, Liliany Balary oraz Gabrieli Jarząbek.

W konkursie wzięłi także udział: Alicja Chronowska-Mikus, Amelia Pyzowska, Aleksandra Nocoń, Anna Dudek, Antoni Wójciak, Damian Ludera, David Mirga, Emila Salamon, Ignacy Pilny, Joanna Mizera, Jan Palarz, Julia Matuszek, Marcel Bafia, Magdalena Zych, Maja Karlak, Mikołaj Jeziorek, Szymon Biel, Oskar Pacyga, Wiktor Kozieł, Wanessa Owsianka, Zuzanna Ligas.

Przypominamy link do galerii wyróżnionych i nagrodzonych prac z całego regionu.

 

GALERIA

Skip to content