24 czerwca 2021 13:26

Zadania 20

Witam Was serdecznie .

Cieszę się, że przysyłacie swoje prace.

Są piękne, dopracowane.

Gratuluję. Pamiętajcie tylko o zamku.

Jeżeli dalej nic się nie zmieni to będę prosiła o zdjęcia, które później dam na stronę internetową szkoły.

Zatem dziś nie zadaję Wam zadań plastycznych, popracujcie nad budowlą.

Inne zadania na dziś. Potrzebne będą tylko ćwiczenia cz. 4, str.10-13.
Str. 10 i 11 . Tu przez chwilę będziemy listonoszem, który musi doręczyć życzenia pod właściwy adres (połączcie linią każdy list z właścicielem domu) oraz pokolorujcie na niebiesko numery domów , w których mieszkają dziewczynki, a na żółto- numery domów , w których mieszkają chłopcy.

Str. 12.  Na ilustracji jest piękna , plastelinowa łąka. Proszę zaznaczcie pętelkami w tabelce ile jest kwiatuszków na łące, ile fruwa motyli i ile jest żabek.

Str.13. W naszym kraju żyje wiele różnych gatunków zwierząt. Jednym z nich jest foka, której długo nie było nad naszym morzem. Jednak wróciła i znów jest u nas. Proszę pomóżcie artyście dokończyć obraz i narysujcie foczkę wg wzoru.

Pozdrawiam Was.

Wychowawczyni.

Skip to content