24 czerwca 2021 13:28

Ćwiczyć Każdy Może

Spis treści

Szkoła w ruchu

Obszar I

Obszar II

Obszar III

Obszar V

Obszar VI

Obszar VIII

Wszystkie strony

Strona 1 z 7

ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Targu bierze udział w ogólnopolskiej akcji Ministra Edukacji Narodowej “Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Roku Szkoły w ruchu.

Celem akcji jest przyznanie tytułu SZKOŁA W RUCHU lub PRZEDSZKOLE W RUCHU szkołom i przedszkolom, które podejmą działania na rzecz aktywności fizycznej swoich podopiecznych. W projekcie “Szkoła w ruchu” biorą udział nauczyciele nauczania przedszkolnego (p. Kwak, p. Polak, p. Lubertowicz, p. Jekiełek), nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej (p. Wolska, p. Alzak, p. Gąsior, p. Sobolewska-Kędzior) oraz nauczyciel wychowania fizycznego (p. Adamczyk).

Dokumentacja akcji:

Obszar I

Obszar II

Obszar III

Obszar V

Obszar VI

Obszar VIII

 

Skip to content