10 maja 2021 04:57

Zachowaj trzeźwy umysł

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2017


 

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2015

Konkursy dla Szkół Podstawowych

 

„Zdrowe zagranie” – do przeprowadzenia konkursu służy ulotka nr 1. Na ulotce znajduje się 5 pytań dotyczących siatkówki i dostosowanych do wieku uczestników konkursu. Ulotki należy odesłać do biura kampanii do 30 czerwca 2015 r.

 

„Warto pomagać” – konkurs plastyczno-literacki, którego zasady znajdują się na ulotce nr 3, a pełny regulamin konkursu zamieściliśmy na str. Zadaniem uczniów jest narysowanie lub opisanie sytuacji ilustrującej hasło tytułowe konkursu. Chcemy zobaczyć dlaczego warto pomagać lub jak można to robić. Pracę należy odesłać do biura kampanii do 30 czerwca 2015 r.

 

„Nawzajem” – konkurs zespołowy (dla klas i grup świetlicowych) polegający na poznaniu sposobu działania lokalnej organizacji pozarządowej i zaprezentowaniu go na fotografiach (maksymalnie pięciu). Do przeprowadzenia konkursu służy ulotka nr 8, na której musi znaleźć się pieczątka organizacji, której działanie dzieci będą ilustrować fotografiami. Zdjęcia i ulotkę należy przesłać pocztą do biura kampanii do 30 listopada 2015.

 

„Tekturowy ludzik” – kreatywny konkurs fotograficzny. Zadaniem dzieci będzie sklejenie tekturowego ludzika i sfotografowanie go w niecodziennym otoczeniu. „Tymek Tekturka” jest elementem pakietu (numer 8), można go też pobrać ze strony ww.TrzezwyUmysl.pl i samemu wydrukować. Zdjęcia należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres foto@trzezwyumysl.pl lub na www.facebook.pl/tekturki do 30.VI 2015 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD TYM LINKIEM

******************************************************************************************************

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2014

Całoroczne działania profilaktyczne dla uczniów i ich rodziców. Nowym przedsięwzięciem w bieżącym roku są badania ankietowe “Młodzi i substancje psychoaktywne” dla klas piątych szkół podstawowych. Zapraszamy także uczniów do udziału w konkursach “Hop na narty”“Pokażcie się” i “Mój czas”.

 

Skip to content