STRAJK SZKOLNY
piątek, 05 kwietnia 2019 05:30

Szanowni Państwo,

w związku z informacją otrzymaną od Komitetu Strajkowego i Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu o kontynuowaniu strajku od środy 24.04.2019 informuję, że zajęcia lekcyjne nie będą się odbywały.
Dla dzieci, którym rodzice nie mogą zagwarantować opieki na czas strajku szkolnego, zorganizowane są zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej
(godziny pracy świetlicy: 7:30 - 16:00).

Uprzejmie proszę o śledzenie wiadomości na Librusie i w mediach. Jeśli tylko dowiemy się o zmianie formy protestu lub jego odwołaniu, natychmiast będziemy o tym informować i zawiadomimy, od kiedy będą prowadzone lekcje.

Z poważaniem,
zastępca dyrektora szkoły
Iwona Bizub

Szanowni Państwo Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Targu

Związek Nauczycielstwa Polskiego poinformował Dyrektora o rozpoczęciu w naszej szkole akcji strajkowej, która rozpocznie się 8 kwietnia 2019 roku i potrwa do odwołania.
W szkole zapewnimy opiekę wszystkim uczniom, których zgłosili Państwo składając informację o konieczności zapewnienia opieki w godzinach przewidzianych planem lekcji (dzieci zapisane na świetlicę mogą korzystać z niej zgodnie z czasem na jaki zostały tam zapisane).
Rodzice, którzy nie oddali informacji lub chcą dokonać zmiany proszeni są o jej dostarczenie lub kontakt ze szkołą.
Jeśli mają Państwo pytania proszę dzwonić do sekretariatu szkoły (182662796).

Bardzo dziękuję Państwu za wyrozumiałość i odpowiedź na moją prośbę, która okazała się niezwykle pomocna podczas planowania pracy szkoły na czas trwania strajku.

Dyrektor: Danuta Pyzowska-Foryt

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------