STRAJK SZKOLNY
piątek, 05 kwietnia 2019 05:30

Szanowni Państwo Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Targu

Związek Nauczycielstwa Polskiego poinformował Dyrektora o rozpoczęciu w naszej szkole akcji strajkowej, która rozpocznie się 8 kwietnia 2019 roku i potrwa do odwołania.
W szkole zapewnimy opiekę wszystkim uczniom, których zgłosili Państwo składając informację o konieczności zapewnienia opieki w godzinach przewidzianych planem lekcji (dzieci zapisane na świetlicę mogą korzystać z niej zgodnie z czasem na jaki zostały tam zapisane).
Rodzice, którzy nie oddali informacji lub chcą dokonać zmiany proszeni są o jej dostarczenie lub kontakt ze szkołą.
Jeśli mają Państwo pytania proszę dzwonić do sekretariatu szkoły (182662796).

Bardzo dziękuję Państwu za wyrozumiałość i odpowiedź na moją prośbę, która okazała się niezwykle pomocna podczas planowania pracy szkoły na czas trwania strajku.

Dyrektor: Danuta Pyzowska-Foryt

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------