2 lutego 2023 21:14

Konsultacje

Dzień i godzina konsultacji  z uczniem lub  rodzicem,

kiedy dostępni będą wszyscy nauczyciele w jednym czasie to pierwsza środa miesiąca 15:30-16:30

 

Pierwsze środy roku 2022: 7.09, 5.10, 9.11, 7.12.

 

Pierwsze środy roku 2023 ( bez okresu ferii zimowych): 4.01, 8.03, 5.04, 2.05 – wyjątkowo   wtorek, w godzinach 10:00-11:00, 6.06.

 

W pozostałych tygodniach konsultacje dla uczniów lub rodziców odbywać się będą wg indywidualnie podanych dni i godzin, jak niżej w tabeli:

Imię i nazwisko nauczyciela Dzień i godzina konsultacji

z uczniem lub rodzicem

Mariola Gąsior wtorek 10:55 – 11:55
Dariusz Wiatr wtorek 14:30 – 15:30
Anna Matyja środa 14:25 – 15:25
Urszula Stasica środa 11:45 – 12:45
Irena Hornik środa 14:30 – 15:30
Barbara Śmietana środa 14:25 – 15:25
Marta Westrych środa 14:25 – 15:25
Danuta Pyzowska-Foryt poniedziałek 13:00 – 14:00
Anna Mozdyniewicz wtorek 13:00 – 14:00
Izabela Morawa środa 10:00-11:00
Bogumiła Krupa środa 11:30 – 12:30
Elżbieta Lubertowicz piątek 10:55 – 11:55
Anna Wolska wtorek 9:05 – 10:05
Zuzanna Radosz środa 8:30 – 9:30
Dariusz Drążek środa 14:20 – 15:20
Ewa Garbacz piątek 13:30 – 14:30
Ewa Rapacz czwartek 12:30 – 13:30
Agata Mazur wtorek  11:45 – 12:45
Anna Kram-Ligas środa 12:30 – 13:30
Małgorzata Żemba wtorek 12:30 – 13:30
Kinga Biela czwartek 12:30 – 13:30
Agnieszka Batkiewicz środa 13:30 – 14:30
Bogusława Nowinowska środa 10:55- 11:55
Rafał Adamczyk środa 12:30 – 13:30
Elżbieta Adamczyk środa 12:00 – 13:00
Dorota Turek środa   11:10 – 12:10
Mariola Klocek poniedziałek 12:0 – 13:00
Aleksandra Sobolewska-Kędzior środa 14:00 – 15:00
Anna Łojas wtorek 12:45 – 13:45
Iwona Bizub środa 14:20 – 15:20
Bartłomiej Kolasa środa 15:00 – 16:00
Ewa Kowal czwartek 13:30 – 14:30
Wioletta Hebda – Potaczek poniedziałek 12:30 – 13:30
Renata Kwak poniedziałek 14:20 – 15:20
Katarzyna Pyciak czwartek 13:00 – 14:00
Katarzyna Lupa Piątek 7:15 – 8:15
Katarzyna Palarz środa 13:30 – 14:30
Anna Radwańska piątek 15:00-16:00
Piotr Kłaput wtorek 15:00 – 16:00
Wojciech Polak środa   15:00 – 16:00
Ks. Janusz Skorupa Środa 8:00 – 9:00
Renata Smoroń środa 14.30 -15.30
Małgorzata Brożek czwartek 14:20 – 15:20

co 2 tygodnie

Sylwia Bohaczyk środa 14:15 – 15:15

co 2 tygodnie

Witold Zapiórkowski poniedziałek 14:30 – 15:30

4 tydzień miesiąca

Elżbieta Darowska – Regiec piątek 7:00 – 7:30
Weronika Pacyga wtorek 7:30-8:00
Joanna Szewczyk poniedziałek 8:20 – 9:05

co 2 tygodnie

 

Skip to content