3 lutego 2023 22:32

Konkurs Rodzinny Anioł Bożonarodzeniowy 2022

Zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym organizowanym corocznie: Anioł Bożonarodzeniowy 2022 – Anioł świetlisty. W tym roku zmianie ulega regulamin konkursu – prace wykonujemy wyłącznie w kategorii rodzinnej. Prosimy o załączenie do pracy metryczki oraz zgody na udział w konkursie.

Technika pracy dowolna, postać ma rozpraszać światło białe lub kolorowe/odbijać refleksy przez użycie materiałów jak: cienka bibuła, szkła, folia. Format przestrzenny lub płaski.

W etapie szkolnym wybierzemy 3 prace, które zostaną umieszczone na wystawie w holu Urzędu Miasta Nowy Targ oraz wezmą udział w konkursie międzyszkolnym, dlatego wykonane anioły należy przynieść do szkoły i zostawić na przygotowanym miejscu w holu szkolnym najpóźniej do dnia 12. grudnia 2022 r. (poniedziałek). Pozostałe prace będą wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w naszej szkole (po 20. grudnia prosimy o zabranie prac).

Regulamin

Metryczka

Zgoda na udział w konkursie

 

Organizatorzy:
Katarzyna Lupa
Urszula Stasica
Izabela Morawa

Skip to content