20 kwietnia 2024 11:30

Podsumowanie Dnia Dziecka w PPUZ

1 czerwca to wielki dzień dla dzieci. W tym roku nasi uczniowie świętowali ten dzień w PPUZ. Uczniowie mieli okazję poznać wiele zawodów, do których przygotowują się studenci np. ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, kosmetologia itd. Dzieci również miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, z języka angielskiego, a także zwiedzały laboratorium kosmetologii, w którym panie studentki pomalowały im twarze, paznokcie, czy plotły warkocze. W przygotowanym programie przez PPUZ pojawiły się różnorodne gry i zabawy edukacyjne oraz zabawy z chustą animacyjną. Ponadto wielką radość sprawiły dzieciom zabawy ruchowe na dmuchańcach, inne niespodzianki np. pyszne przekąski uwielbiane przez wiele dzieci.

Serdecznie dziękujemy studentom oraz wykładowcom, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Dziecka.

FILMIKI DO POBRANIA

RZECZY ZGUBIONE: