28 marca 2024 18:47

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2021

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I – VIII do wzięcia udziału w konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

Krótka informacja:

• Prace powinny być wykonane własnoręcznie, czyli bez gotowych (kupionych w sklepie) elementów, które nie będą brane pod uwagę w trakcie oceniania..
  • Dowolna technika wykonania i użyte materiały.
  • Kategoria rodzinna tak, więc szopki można wykonać wspólnie z rodzeństwem lub rodzicami.
  • Każda praca musi być czytelnie podpisana (imię, nazwisko, wiek, klasa, nazwa szkoły).
  • Trzy najładniejsze szopki zostaną przewiezione 17 grudnia do Urzędu Miasta w Nowym Targu, gdzie wezmą udział w konkursie międzyszkolnym oraz wystawie pokonkursowej.
  • Gotowe prace należy dostarczyć do holu szkoły w dniach 13 lub 14 grudnia, po późniejszym dostarczeniu prac, nie będą oceniane.

Dostarczenie i zgłoszenie pracy w konkursie jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu oraz za nieodpłatną publikację wizerunku uczestnika oraz jego prac autorskich.

Wewnątrzszkolne organizatorki:

Katarzyna Pyciak