23 kwietnia 2024 10:03

Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2021

Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2021 odbędzie się w formie zdalnej.

Termin konkursu – czwartek – 22 kwietnia 2021 r. godz. 9.00-10.30.

1. W dniu konkursu ok. godz. 8.30 zostaną do uczniów posłane przez dziennik Librus zadania konkursowe (chronione hasłem) oraz karty odpowiedzi. Należy je pobrać na swój komputer.

2. W dniu konkursu, o godz. 8.45 uczniowie logują się za pośrednictwem swoich szkolnych kont i wchodzą na specjalne konkursowe spotkanie przez Meet (tak, jak na lekcje).
Link do rozmowy wideo .

3.Bezpośrednio przed konkursem, o godz. 9.00 podane zostanie uczniom hasło do odczytania zestawu zadań.

4. Konkurs trwa 90 minut. W czasie jego trwania uczniowie pozostają na spotkaniu. W tym czasie będę dostępna dla uczniów, w miarę możliwości pomoże Pani Ania w kwestiach organizacyjnych i technicznych.

5. Uczniowie podczas konkursu pracują samodzielnie. Dopuszcza się jedynie pomoc opiekuna  w technicznej obsłudze (pobranie zestawu zadań oraz karty odpowiedzi, zapisanie jej i przesłanie na podany mail).

6. Po zakończeniu konkursu –  uczniowie przesyłają karty odpowiedzi na mail szkolnego koordynatora konkursu: anna_matyja@sp2.nowytarg.pl

Link do INSTRUKCJI DLA UCZNIA przygotowanej przez  organizatora konkursu KANGUR.

Proszę o zapoznanie się z nim – zawiera ważne informacje.

Na czas trwania konkursu uczniowie są zwolnieni z lekcji.
Wszelkie informacje będę podawane na bieżąco, proszę o codzienne sprawdzanie wiadomości na Librusie.

Anna Matyja
szkolny koordynator konkursu KANGUR 2021